5 nejoblíbenějších produktů maminek

Které produkty mají české maminky nejraději? My to víme a rádi se s vámi podělíme.

 

Hnízdečka pro miminka

Bezpečnostní hnízdečka jsou skvělá. Jsou útulná, krásná, umožňují děťátku být všude s maminkou. Miminko může pozorovat všechny každodenní činnosti rodičů, navazovat s nimi kontakt a přitom být v bezpečí (rodiče se nemusí bát, že by se dítě překulilo a spadlo). Hnízdečka se dají snadno přenášet kdekoliv po bytě a některé páry ho rády využívají i do manželské postele. Děťátko je díky němu u maminky, může se kdykoliv nakojit a přitom maminka ani tatínek nemusí mít strach, že by miminko zalehli.

 

Záslepky do zásuvek a chrániče na hrany

Malá investice s nevyčíslitelným preventivním potenciálem. Děti jsou malé všetečky a vše chtějí vyzkoušet. Zaslepené zásuvky jsou zkrátka bezpečnostním základem číslo jedna v každé domácnosti s malými dětmi. Záslepky existují v nejrůznějších vzorech a liší se způsobem vytahování. Druhou nepostradatelnou věcí jsou chrániče na rohy stolů, skříněk a jiné ostré hrany v domácnostech. Tak jako chléb padá namazanou stranou vždy dolů, tak si buďte jistí, že i kdyby v místnosti byl jen jeden nechráněný roh, dítě ho téměř záhadným způsobem najde a spadne na něj – samozřejmě dle Murphyho zákona – přesně na hlavičku.

 

Chůvičky

Tentokrát není řeč o milých studentkách, které si chodí přivydělávat hlídáním spících dětí. Teď mluvíme o elektronických přístrojích, které umí přenášet zvuk, obraz a u některých druhů můžete i vy mluvit přímo na miminko pomocí mikrofonu. Naprosto skvělá věc, která potěší starostlivé rodiče, kteří si díky chůvičce mohou užít aspoň trošku intimity a společného, nerušeného času.

 

Vybavená dětská lékárnička

Kdo je připraven, není zaskočen. Dítě vnímá úrazy a stresové situace tak, jak je prožívá maminka. Pokud maminka zůstává v klidu, je v klidu i děťátko. Maminky si oblíbily speciální sety lékárniček, kde jsou všechny důležité věci, které pro děťátko v dané věkové kategorii potřebují. Pak už stačí jen mít lékárničku na dobře přístupném místě a všechny drobné úrazy projdou bez stresu a slziček.

 

Monitoring dětí na dálku

Kvůli strachu rodičů nemohou děti prožívat tolik dobrodružství a svobody, jak by pro svůj zdravý (a dravý) vývoj potřebovali. Rodiče, kteří si uvědomují nutnost rozvoje samostatnosti u dětí a současně nechtějí podcenit zdraví svých dětí, si oblíbili speciální monitorovací náramky. Díky nim rodiče na mapě vidí, kde dítě právě je. Některá zařízení mají i funkci, která dá rodiči okamžitý alarm v případě, že by se někdo pokusil dítěti náramek sundat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení