O nás

Jsme tým nadšených rodičů, převážně maminek vysokoškolaček, které spojily svoje síly a založily tento e-shop s jediným cílem: pomoci rodičům pečovat o své děti s láskou a minimalizovat riziko úrazů.  

Uvědomujeme si sílu sociálních sítí a hrozby neověřených informací a nejasností, které mohou rodiče mást. Chceme nabízet relevantní informace o výchově, péči o děti a dalších důležitých tématech. Spolupracujeme s odborníky na výchovu, lékaři i psychology. 

Rády bychom, aby tento e-shop nebyl jen místem, kde nakoupíte skvělé produkty pro vaše děti, ale také on-line platformou, kde se můžete dozvědět spoustu cenných rad, bez reklamních příkras. Nechceme idealizovat rodičovství a říkat, že je to proud štěstí a lásky. Být rodičem přináší nové výzvy, a někdy pocity, že na to prostě nestačíte. Ale právě toto je skutečnou součástí rodičovství. Neztrácejte víru v sebe a zkuste těžké dny přecházet s humorem.

A tak nám všem přejeme, ať si umíme dělat legraci sami ze sebe, vnímáme svoje děti, nebagatelizujeme jejich problémy (protože jejich problémy jsou stejně velké jako ty naše) a naučili se, že všechno nemusí být dokonalé. Naše nedokonalosti nás dělají lidmi. A často na ty nejmenší věci vzpomínáme s tou největší láskou. 

Myslíme na vás, vaši 

Špunti v bezpečí

054-charity 050-homeschooling 040-mind
Koukněte, kdo jsme :-)  Přečtěte si náš blog Prostudujte tipy pro rodiče