Detektory kouře a oxidu uhelnatého

Chrání před potenciálně nebezpečnými situacemi spojenými s požárem a otravou oxidem uhelnatým. 

Nejprodávanější

detektor-co-fireangel-fa3820-s-integrovanym-zdrojem-na-10-let-provozu
849 Kč
(702 Kč bez DPH)
pozarni-detektor-koure-a-pozaru-kidde-29hd-l
519 Kč
(429 Kč bez DPH)
4 položek celkem
detektor-co-fireangel-fa3820-s-integrovanym-zdrojem-na-10-let-provozu
702 Kč bez DPH
849 Kč

Hlásič oxidu uhelnatého disponující nejnovější technologií detekce CO a splňující nejvyšší Evropské bezpečnostní standardy. Malý, lehký a kompaktních rozměrů.

2471
opticky-hlasic-pozaru-fireangel-fa6120-s-integrovanou-baterii-na-10-let-provozu
479 Kč bez DPH
579 Kč

Kouřový hlásič požáru FireAngel FA6120 s 10-letou životností a vestavěnou lithiovou baterií.

2468
pozarni-detektor-koure-a-pozaru-kidde-29hd-l
429 Kč bez DPH
519 Kč

Detektor určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně.

2465
detektor-uniku-plynu-co-kidde-5co
660 Kč bez DPH
799 Kč

Hlásič úniku plynu CO provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje nepřetržité monitorování hladiny tohoto tichého zabijáka.

2462

Malá investice, která umí velké zázraky. Rozpoznejte hrozící nebezpečí včas díky detektorům kouře a oxidu uhelnatého. 

Detektory kouře jsou navrženy tak, aby detekovaly přítomnost kouře v prostoru. Po detekci kouře vyvolají hlasitý alarm, který upozorňuje obyvatele na možný požár. Detektory kouře jsou nezbytnou součástí požárního zabezpečení domácností, komerčních budov a veřejných prostorů. Jejich účelem je umožnit lidem dostatečný čas na evakuaci a zavolání hasičů předtím, než se požár rozšíří nebo způsobí škody.

Detektory oxidu uhelnatého slouží k detekci přítomnosti jedovatého plynu - oxidu uhelnatého. Tento plyn je bezbarvý, bez zápachu a velmi nebezpečný. Vzniká při nedokonalém spalování paliv, jako je dřevo, uhelné nebo zemní plyny, benzín a další. Detektory oxidu uhelnatého monitorují hladinu oxidu uhelnatého v ovzduší a pokud ji překročí nebezpečnou úroveň, vyvolají alarm. To umožňuje lidem okamžitě opustit prostor a vyhledat čerstvý vzduch. Oxid uhelnatý je tichý, bez zápachu a může způsobit otravu, která může být život ohrožující, proto je důležité mít detektory oxidu uhelnatého v domácnostech, zejména v blízkosti ložisek nebo jiných spotřebičů, které mohou produkovat oxid uhelnatý.

Detektory kouře a oxidu uhelnatého jsou základními prvky bezpečnostního vybavení a jejich instalace je důležitá pro ochranu životů a majetku před nebezpečím požáru a otravy oxidem uhelnatým. Detektory pravidelně kontrolujte, aby zůstaly funkční a spolehlivé.