Nano FFP2 respirátor RespiPro White vel. M

Kód: 1220
Neohodnoceno
Značka: Respilon
85 Kč –42 %
Nano_FFP2_respirátor_RespiPro_White_vel._M_1
85 Kč –42 % 49 Kč 40 Kč bez DPH
Skladem u nás (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Antivirový FFP2 nano respirátor RespiPro White poskytuje díky nanovlákenné membráně ochranu 99,9 % proti virům a bakteriím. Je extrémně lehký a díky svému ergonomickému tvaru a novým kulatým gumičkám perfektně padne na většinu obličejů a je pohodlný i při dlouhodobém nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antivirový FFP2 nano respirátor RespiPro White

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne nanovlákenný respirátor RespiPro White profesionálům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté pocit jistoty. Tento všestranný respirátor najde využití i v běžném životě. Certifikovaný respirátor třídy FFP2 zachycující 99,9 % virů a bakterií. Zachytí také smog, prach, pyly a další patogeny. To vše se zachováním neobvyklé prodyšnosti.

Díky svým prvotřídním vlastnostem, jako je jeho váha a prodyšnost, poskytne RespiPro White pocit jistoty a pohodlí každému uživateli při každodenním nošení.

  • Nanovlákenná membrána s funkcí záchytu virů a bakterií s účinností 99,9 %.
  • Nanovlákenný respirátor je extrémně lehký (váha pouze 3,5 g) a prodyšný, proto se přes něj dobře dýchá i mluví.
  • RespiPro White je certifikovaný jako respirátor třídy FFP2. Splňuje standardy EN 149:2001+A1:2009, GB2626/2019 a KN95.
  • Ideální volba pro každodenní dojíždění MHD, vlakem či autobusem, do práce, na nákup či při návštěvě lékaře.
  • Ergonomický tvar a nosní klip zajišťují perfektní přilnavost k obličeji, takže nedochází k nežádoucímu podsávání vzduchu.
  • Na obličeji drží masku nová generace záušních gumiček.  Díky výborné elasticitě a kulatému tvaru jsou gumičky pružnější, neřežou, netlačí za ušima, a zajišťují tak mnohem vyšší komfort při nošení respirátoru.

Jak antivirový FFP2 respirátor RespiPro White funguje?

Filtrace u respirátoru RespiPro White funguje na principu mechanického záchytu částic, kdy nanovlákenná membrána zajišťuje funkci síta, které propustí vzduch, ale zastaví veškeré škodliviny. Oproti běžnému respirátoru, jehož princip záchytu funguje díky elektrostatickému náboji, se tak jeho filtrační účinnost zvýšenou vlhkostí při dýchání nesnižuje a drží si stále 99,9% míru záchytu, i když navlhne.

Jak dlouho mohu používat jeden nanovlákenný respirátor RespiPro White?

Pokud používáte respirátor jako ochranu před prachem, smogem nebo pyly, můžete ho nosit opakovaně. Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem do žluta.  V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme nasadit vždy nový respirátor po každém sejmutí respirátoru z obličeje.

Jak vybrat správnou velikost respirátoru?

  1. Změřte vzdálenost (v cm) vyznačenou na obrázku.
  2. Porovnejte naměřenou vzdálenost s velikostní tabulkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: