Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby Philips AVENT 5ks

Kód: 2651
Neohodnoceno
Značka: Philips Avent
299 Kč –3 %
Sterilizační_sáčky_do_mikrovlnné_trouby_Philips_AVENT_5ks_1
299 Kč –3 % 289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem u nás (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Parní sterilizační sáčky Philips Avent do mikrovlnné trouby snadným a účinným způsobem, jak zajistit, že budete vždy mít sterilní kojenecké lahve a výrobky, ať jste kdekoli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parní sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby průkazně likvidují 99,9 % bakterií a mikrobů (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Streptococcus agalactiae, Cronobacter sakazakii, Salmonella enterica, Listeria monocytogenes. Výsledky testu poskytuje nezávislá testovací laboratoř.)

Každý opakovaně použitelný parní sterilizační sáček do mikrovlnné trouby lze použít ke sterilizaci lahví, odsávaček mateřského mléka a dalších výrobků pro děti za pouhých 90 sekund (Při výkonu mikrovlnné trouby >1100 W.). Tento jednoduchý způsob je navíc ideální na cesty. 

Každý sáček je dodáván se zaškrtávacím políčkem. Zaškrtnutím tohoto políčka můžete snadno sledovat, kolikrát byl sáček použit. Disponují také bezpečnou manipulační zónou. Jedná se o vyznačené místo na sáčku, kde jej lze bezpečně uchopit při vyjímání z mikrovlnné trouby, aniž byste se spálili.

Každé balení parních sterilizačních sáčků do mikrovlnné trouby obsahuje pět kusů sáčků. Každý lze použít až 20×. Jedno balení sáčků vám tak vystačí až na 100 sterilizací dětských lahví, odsávaček mateřského mléka a dalšího příslušenství.

Sterilizuje 1 odsávačku nebo až 3 lahve najednou.

Rozměr sáčku: 278 mm x 210 mm

Materiál sáčku: InfoPET12, CPP60

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: