Grada Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

Kód: 3634
Neohodnoceno
Značka: Grada
449 Kč –4 %
Grada Něžná_náruč_rodičů_Eva_Kiedroňová_1
449 Kč –4 % 429 Kč 355 Kč bez DPH 429 Kč / 1 ks
Skladem u nás (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Představte si, jaké by to bylo, dopřát dítěti vše co potřebuje, aby zůstalo klidné, dobře spinkalo a také se správně vyvíjelo. Osvojte si 4 principy správného zacházení s miminkem a žádné miminko již nemusí plakat.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původním povoláním dětská rehabilitační sestra, bývalá závodní plavkyně a vodní záchranářka v roce 1980 začala rozvíjet a propagovat myšlenku plavání kojenců a dalších smysluplných programů pro rodiny s nejmenšími dětmi v ČR a na Slovensku.

Své více než pětatřicetileté zkušenosti Eva Kiedroňová postupně sepsala do publikací, přičemž kniha „Něžná náruč rodičů“ je první z nich. Dále navazují knihy Rozvíjej se, děťátko a Jak se rodí vodníčci

Eva Kiedroňová je mezinárodně uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho potřebami i psychomotorickým vývojem (PMV). Její metoda je určena především pro nastávající rodiče a rodiče prvorozených dětí.

V čem Vám kniha "Něžná náruč rodičů" pomůže?

Kniha je rozdělena celkem na osm částí, a to na:

  • Čím je ovlivněn vývoj dítěte.
  • Zásady správného zacházení s dítětem.
  • Novorozenec.
  • Polohování dítěte.
  • Manipulace s dítětem.
  • Dítě do čtvrtého měsíce věku.
  • Dítě mezi čtvrtým a devátým měsícem věku.
  • Dítě po devátém měsíci věku.

Kniha Vás provede nejčastějšími otázkami a problémy a ukáže Vám jednoduchá řešení, která jsou v souladu s vývojem dítěte. V knize naleznete např. podporu při pláči, nespaní, zaklánění se miminek, ale také Vás jemně navede, jak správně postupovat při manipulaci s miminkem. Kniha myslí také na rodiče a ukazuje, jak nosit miminko v jednotlivých měsících s ohledem nejen na něj, ale také s ohledem na to, aby Vás nebolely ruce a neničili jste si záda. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: