Grada Jak se rodí vodníčci Eva Kiedroňová

Kód: 3636
Neohodnoceno
Značka: Grada
449 Kč –4 %
Grada_Rozvíjej_se_děťátko_Eva_Kiedroňová_1
449 Kč –4 % 429 Kč 355 Kč bez DPH 429 Kč / 1 ks
Skladem u nás (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Kniha zahrnuje moderní poznatky o významu a způsobu koupání a "plavání" s kojenci doma v dětské vaničce, velké vaně, kyblíku, sprše i při společné koupeli s rodiči. Kniha obsahuje: 384 stran a 704 fotografií, DVD a brožuru s přehledem názvosloví jednotlivých úchopů včetně způsobu jejich provedení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původním povoláním dětská rehabilitační sestra, bývalá závodní plavkyně a vodní záchranářka v roce 1980 začala rozvíjet a propagovat myšlenku plavání kojenců a dalších smysluplných programů pro rodiny s nejmenšími dětmi v ČR a na Slovensku.

Své více než pětatřicetileté zkušenosti Eva Kiedroňová postupně sepsala do publikací, přičemž kniha „Jak se rodí vodníčci - 1. díl“ je další z nich. 

Eva Kiedroňová je mezinárodně uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho potřebami i psychomotorickým vývojem (PMV). Její metoda je určena především pro nastávající rodiče a rodiče prvorozených dětí.

Publikace "Jak se rodí vodníčci - 1. díl" je určena pro všechny rodiče, dětské sestry, instruktory dětských programů i fyzioterapeuty, kteří mají zájem nabídnout dítěti něco víc než pouhou hygienickou očistu při koupání. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: