Skleněný lékařský teploměr Geratherm Classic bezrtuťový

Kód: 674
Neohodnoceno
Značka: Geratherm
259 Kč –23 %
lekarsky skleneny teplomer
259 Kč –23 % 199 Kč 164 Kč bez DPH 199 Kč / 1 ks
Skladem u nás (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Kvalitní bezrtuťový lékařský teploměr s Galinstanem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékařský bezrtuťový teploměr pro přesné měření tělesné teploty s Galinstanem. Galinstan je inovativní tekutý materiál z gália, india a zinku. Tento teploměr je vyrobený z kvalitního skla, který zajišťuje jeho odolnost, dlouhou životnost a hygieničnost (snadné desinfikování skleněného povrchu). 

To, že je teploměr bezrtuťový znamená, že je bezpečný pro použití a že neobsahuje toxickou rtuť, která byla v tomto druhu teploměrů používaná dříve. Bezpečný pro vás a šetrný k životnímu prostředí. 

Pokud i vy nostalgicky vzpomínáte na teploměr pod paží a přesné výsledky, které tyto teploměry udávaly, je pro vás tento teploměr skvělou volbou. Čitelná stupnice, měření v  °C. Neobsahuje PVC ani baterie (připravený k použití kdykoliv a kdekoliv, 100% spolehlivě). 

Teploměr je určený k měření tělesné teploty 3 způsoby měření - podpaží (délka měření 5 - 10 minut), v dutině ústní u kořenu jazyka se zavřenými ústy (3 minuty) nebo rektálně (2 minuty). 

Před každým použitím je potřeba teploměr sklepat pod 36 °C. Sklepání galnistanu je o něco obtížnější než sklepání rtuťového teploměru (na které jste zvyklí z dob dřívějších). Součástí balení je proto sklepávací nástavec. Teploměr se do něj vloží a rychlými pohyby nahoru a dolu se teploměr sklepe. 

Dělení stupnice: 0,1 °C

Měřící rozsah: 35,5 °C - 42,0 °C

Přesnost: +0,1 °C/-0,15 °C

Myslete také na to, že tělesná teplota u většiny lidí se mění podle místa měření teploty. Uvedené hodnoty pro "běžnou" teplotu jsou orientační a pro přesné informace doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem vašeho děťátka. 

Teplota měřená v podpaží 36.0°C - 36,9°C
Teplota měřená v ústech 36,3°C - 37,2°C 
Teplota měřená v konečníku 36,9°C  - 37,7°C 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: