Monitor dechu miminka Jablotron Nanny BM-03

Kód: 1730
1 hodnocení
Značka: Nanny
3 995 Kč –2 % 3 899 Kč 3 222 Kč bez DPH
Skladem u nás (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Unikátní produkt od tradičního českého výrobce monitorů dechu Nanny. Novinka BM-03 je vhodná pro miminka s nízkou porodní váhou již od 1kg hmotnosti. Sleduje pohyby a dýchání miminka a chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení, nebo pokud dojde k náhlému poklesu frekvence dýchání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová Nanny BM-03 nabízí jedinečnou funkci detekce položení a odejmutí miminka. Jako jediný produkt na trhu vás umí upozornit, že jste pravděpodobně položili miminko na podložku, ale zapomněli jste monitor zapnout. Stejně tak vás upozorní na nutnost vypnutí monitoru v okamžiku, kdy jste miminko vyjmuli z postýlky.
 
Nanny BM-03 je certifikovaný zdravotnický prostředek určený ke sledování dýchání dítěte. Je vhodný pro miminka od 1 kg hmotnosti.
Monitor dechu Nanny včas upozorní na snížení frekvence dýchání miminka a varuje před potenciálním nebezpečím v podobě zástavy dýchání. 
Jedná se o bezkontaktní zdravotnický prostředek, který nevydává žádné záření, ani dítě nijak neomezuje v pohybu a podložka nepřijde do přímého kontaktu s pokožkou dítěte.

 • Při každém nádechu dítěte blikne zelená kontrolka. Pokud se miminko nenadechne po dobu 20 sekund, nebo se frekvence jeho dýchání sníží pod 8 nádechů za minutu, začne svítit červené světlo a spustí se poplach, který je slyšet i přes zavřené dveře.
 • Už jen zvuk alarmu často stačí k tomu, aby se miminko probudilo z hlubokého spánku a nadechlo se.
 • Pro chod monitoru dechu potřebujete dvě tužkové baterie, které jsou součástí balení. Na docházení energie v bateriích vás Nanny včas upozorní. Monitor dechu se nespustí pokud hrozí, že by se baterie měly vybít v průběhu noci, když spíte.
 • Má noční lampičku pro rychlou vizuální kontrolu miminka v noci a intenzitu jasu automaticky přizpůsobuje okolnímu prostředí. Kontrolky v noci svítí s menší intenzitou pro nerušený spánek vás i vašeho miminka.
 • Snímací podložku umístěte pod matraci na pevnou desku roštu postýlky. V případě nejmenších miminek je možné podložku umístit hned pod prostěradlo na matraci. Snímací podložku s vyhodnocovací jednotkou jednoduše propojíte pomocí kabelu, který se omotá kolem rámu postýlky mimo dosah dítěte.
 • Položka je vyrobená z kvalitního plastu a je odolná vůči vlhkosti, pokroucení a proniknutí kapaliny.
 • Po zapnutí provádí Nanny automatický test funkčnosti. Probliknou všechny tři kontrolky a ozve se pípnutí. Nanny je pak připravená hlídat váš nejdražší poklad.
 • Jako jediný monitor na trhu také hlídá stáří podložky. V případě, že již překročila dobu své životnosti, upozorní vás na to během automatického testu funkčnosti při zapnutí.
 • Nanny BM-03 hlídá i teplotu v místnosti, aby nedošlo k přehřátí miminka, což je jeden z rizikových faktorů tzv. syndromu náhlého úmrtí kojence.
  Detekční plochu v postýlce lze rozšířit připojením druhé podložky.

 

Kategorie: BM-03 Nanny
Záruka: 2 roky
Poplachová frekvence dýchán: < 8 nádechů/min. (tj. < 0,13 Hz)
Průměrná životnost baterií: 6 měsíců
Snímací podložka: typ BM-03D, rozměry 300×500×15 mm, váha 935g, svrchní materiál PVC-P
Akustický výkon sirény: 80 dB/m ± 5 % dB/m
Provozní podmínky: +5 °C až +40 °C, Rh 15 % - 93 %, 700–1200 kPa
Použitelnost snímací podložky: 2 roky od uvedení do provozu
Životnost zařízení: 10 let za podmínky výměny snímací podložky v periodě její použitelnosti (tj. 2 roky)
Doprava a skladování: 0 °C až +70 °C, Rh 10 % - 85 %, 700–1200 kPa
Zdravotnický prostředek: třída IIb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: