Hrneček s brčkem Philips Avent Bendy 200ml modrý

Kód: 2861
Neohodnoceno
Značka: Philips Avent
299 Kč –10 %
Hrneček_s_brčkem_Philips_Avent_Bendy_200ml_modrý_1
299 Kč –10 % 269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem u nás (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Hrneček s brčkem Philips Avent Bendy s ergonomickými rukojeťmi je ideální pro první doušky z brčka a umožňuje zdravý vývin zubů a dásní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrneček s ohebným brčkem Philips Avent umožňuje zdravý vývoj úst, procvičuje ústní svaly a posiluje ústa.Vytvořeno ve spolupráci s odborníky s cílem vyvinout nejlepší možný hrneček s brčkem. 90 % z 200 dětských zubních lékařů v USA, kteří se účastnili průzkumu, se shodne na tom, že design našeho hrnečku s brčkem umožňuje zdravý vývoj úst. 89 % z nich souhlasí s tím, že pití brčkem procvičuje svaly úst a posiluje ústa (nezávislý průzkum online, USA, duben 2016). Vyvinuto ve spolupráci s řečovými specialisty z řad pediatrů, zubním lékařem, ergonomem a porodní asistentkou.

 Dolní část brčka je zahnutá, takže se brčko snáze dostane k tekutině a umožňuje pití v přirozené poloze.

Brčko má integrovaný ventil, který zabraňuje samovolnému rozlití. Odklápěcí víčko chrání brčko a zabraňuje vytékání na cestách.

Hrneček s ohebným brčkem Philips Avent se snadno sestavuje a rozebírá. Pro vaše pohodlí jsou všechny součásti beze zbytku vhodné do myčky na nádobí.

Integrované rukojeti hrnečku mají ergonomický design, takže se hrneček dobře drží v malých ručičkách. Měkké ohebné brčko nedráždí dásně a hrneček je díky své lehkosti a malým rozměrům ideální pro první doušky brčkem.

Vhodný od 9. měsíců dítěte.

Objem 200 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: