Hodinky pro děti Forever Kids Find Me 2 KW-210 Pink

Kód: 2037
1 hodnocení
Značka: Forever
1 199 Kč –9 %
Hodinky_pro_děti_Forever_Kids_Find_Me_2_KW_210_Pink_1
1 199 Kč –9 % 1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Skladem u nás (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Dětské hodinky s veselým designem v růžové barvě. Zůstaňte v kontaktu se svým dítětem prostřednictvím hlasových hovorů a chatu. Kompletní české menu hodinek i mobilní aplikace. Kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Zařízení odesílá souřadnice do chytrých telefonů na základě údajů GPS a vysílacích antén mobilní sítě neboli LBS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHYTRÉ HODINKY PRO VAŠE DÍTĚ MÍSTO DRAHÉHO SMARTPHONU.
Nemožnost kontaktovat dítě je nepříjemná. Vzpomeňte si, kolikrát se vám stalo, že vaše dítě nebylo na smluveném místě, když mělo být vyzvednuto ze školy. Nebo nesmyslné volání vašeho potomka z venku na oběd. Bylo by mnohem jednodušší zavolat, jenže telefon v rukou dítěte představuje riziko. Rozumnějším řešením jsou dětské hodinky se SIM kartou, které nahradí drahý smartphone. Umožňuje hlasové hovory a výměnu zpráv prostřednictvím chatu. Zařízení je přizpůsobeno nejmladším uživatelům. Jsou odolné, pohodlné a pevně sedí na zápěstí. Pokud mají chytré hodinky stejné funkce jako telefon, proč zbytečně platit víc?

GPS V HODINKÁCH
Chytré hodinky pro nejmenší vám umožní starat se o dítě na dálku. Stačí spustit aplikaci v chytrém telefonu a na mapě uvidíte, kde se mladý nositel hodinek právě nachází. Zařízení odesílá souřadnice do chytrých telefonů na základě údajů GPS a vysílacích antén mobilní sítě neboli LBS. Tímto způsobem máte své dítě stále na očích. Trasu svého dítěte můžete zkontrolovat z kteréhokoli dne v uložené historii.

FUNKCE SOS – SNADNÝ ZPŮSOB PŘIVOLÁNÍ POMOCI
Doba odezvy hraje klíčovou roli v nežádoucích situacích. Chytré hodinky Forever FIND ME! 2 jsou vybaveny intuitivním tlačítkem s funkcí SOS, sloužící k rychlému přivolání pomoci. Stačí, když dítě stiskne a podrží tlačítko. Zařízení provede automatické tísňové volání postupně na tři předdefinovaná čísla a bude volat, dokud nedostane odpověď. Dítě v pocitu nebezpečí snadno získá podporu dospělých.

UJISTĚTE SE, ŽE JE V BLÍZKOSTI VAŠEHO DÍTĚTE BEZPEČNO
Máte obavy ze situace, která se týká vašeho dítěte? Chytré hodinky Forever FIND ME! 2 vám umožní vzdálený přístup k mikrofonu na hodinkách. Získáte informace, které vám jako rodiči umožní odpovědně a přiměřeně reagovat na okolnosti.

CHYTRÉ HODINKY PRO DÍVKY
Darujte svému dítěti skutečně hodnotný dárek, díky kterému se vaše dítě bude cítit výjimečně, jako oblíbená kreslená postavička s vlastním řídicím centrem na zápěstí. Rozhraní v hodinkách slouží jako bezpečná a zároveň motivující zábava pro děti ke zvýšené fyzické aktivitě. Krokoměr udělá z pohybu pro děti zábavu a výzvu. Chytré hodinky mají svítilnu, budík a matematickou hru. 

OVLÁDÁNÍ HODINEK Z APLIKACE
Hodinky i aplikace pro rodiče jsou plně lokalizované do českého a slovenského jazyka. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Android a iOS. Hodinky mají svítilnu, budík a matematickou hru a můžete je ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu.

Technické parametry :

Lokalizace: GPS/LBS
Mikrofon: ano (vestavěné)
Velikost SIM: mikro SIM 
Síť: 2G
Displej: 1,30" IPS (128x128px)
Baterie: 400 mAh
Váha: 46 g
Obvod řemínku: 145 - 210 mm
Kompatibilita: iOS; Android 

Obsah balení:
hodinky, nabíjecí kabel, uživatelská příručka; zařízení s řemínkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: