Gelový obklad ARmedical - chladivý i hřejivý 10x10 cm

Kód: 629
Neohodnoceno
Značka: ARmedical
129 Kč –31 %
gelovy_obklad_armedical_chladivy_i_hrejivy_10_x_10_cm
129 Kč –31 % 89 Kč 74 Kč bez DPH 89 Kč / 1 ks
Skladem u nás (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Polštářek o rozměrech 10 x 10 cm, naplněný speciálním gelem, který udrží teplotu po dlouhou dobu. Lze použít teplý i studený. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obklad pro opakované použití. Můžete ho používat jako chladivý i hřejivý. Má rozměry 10 x 10 cm a je od uznávaného výrobce zdravotnických prostředků v oblasti ortopedických a rehabilitačních pomůcek ARmedical. Polštářek je naplněný modrým gelem, který splňuje normu EN 71-3 a zaručuje plnou bezpečnost používání. Neobsahuje žádné toxické látky ani těžké kovy. Speciální složení gelu zaručuje jeho měkkost a plasticitu i po zmrazení

Gelový polštářek ocení celá rodina, využije se při úrazech, bolestech břicha dětí i maminek, při migrénách nebo bolestech zubů. Chlad pomáhá v prvních chvílích po zranění (průtok krve se po ochlazení sníží, bolest je redukována a riziko otoku a zánětu se zmenšuje). Teplo naopak zrychluje proces hojení ran, uvolňuje křeče a přináší příjemnou relaxaci. 

Použití jako chladný obklad:

Má uklidňující účinek např. při bolesti hlavy a zubů. Pomáhá potalačovat tvorbu otoků v případě zranění. Jako studený obklad se používá v případě úrazů (modřiny, výrony), bolestí hlavy, zubů a otoků. 

Jak na studený obklad?

Vložte gelový polštářek do lednice nebo mrazáku. Až bude polštářek vychlazený, je připravený k použití. Před přiložením na kůži gelový polštářek vložte do obalu (který je součástí balení), nebo obalte do nějaké jiné textilie. Díky speciálnímu složení zůstává i po zmražení polštářek měkký. 

Použití jako teplý obklad:

Jako terapie teplem způsobuje rozšíření krevních cév v místě působení, zvyšuje teplotu tkáně, průtok krve a stimuluje buněčný metabolismus. Jako teplý obklad se používá např. při revmatické bolesti, menstruační bolesti, chronických bolestech, bolestech svalových křečí. 

Jak na teplý obklad?

Vložte gelový polštářek na několik minut do teplé vody (max. 60°C), nebo do mikrovlné trouby (CHP1020,2030 dle symbolu na obkladu). Před přiložením na kůži doporučujeme vložit polštářek do obalu (který je součástí balení). 

Polštářek jako podpora atmosféry bezpečí

Tento polštářek by měl mít doma každý rodič. Použití gelového polštářku může vašemu špuntovi totiž pomoci nejen fyzicky ale i psychicky. Vytvořte si váš malý domáci rituál relaxace za použití teplého či studeného polštářku a podporujte ve vašem dítěti atmosféru bezpečí, že po přiložení polštářku bolest pomalu odchází. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: