Doprava a platba test

Dopravu si můžete zvolit z těchto možností

Způsob dopravy
Objednávka nad 1000 Kč
Objednávka do 1000 Kč
PPL
ZDARMA
79 Kč
ČP Balík do ruky
ZDARMA
69 Kč
ČP Balík na poštu
ZDARMA
59 Kč
ČP Balík do balíkovny
ZDARMA
49 Kč

Platit můžete:

Způsob platby
Poplatek
Kartou online ihned
ZDARMA
Převodem na účet
ZDARMA
Dobírka
29 Kč

Ze způsobů doprav jsme vybrali z našich zkušeností dva nejkvalitnější. Samozřejmě používáme nejoblíbenějšího dopravce tedy Českou poštu a tři nejlepší služby, které pošta nabízí. To je Balík do ruky, Balík na poštu a Balík do balíkovny. (Nepoužíváme Obyčejný balík, Cenný balík ani Doporučenou zásilku jako jiné e-shopy, protože tyto dopravy nejsou dostatečně kvalitní a komfortní). Pro ty, kdo ze srdce nesnáší Českou poštu, máme alternativu v podobě PPL. Nelze říci, že by PPL bylo v celé republice lepší než např. Balík do ruky České pošty. Kvalita dopravců se velmi liší region od regionu a je na každém zákazníkovi, koho si zvolí. Doprava na Slovensko je možná pouze prostřednictvím PPL. Do jiných zemí než na Slovensko balíčky neposíláme.

Balík do ruky České pošty

Nejlepší balík České Pošty. Doručení druhý den k Vám domů. Pošta Vám pošle SMS nebo email v den odeslání a také ráno v den doručení. Pokud nebudete doma, domluví s Vámi náhradní doručení, nebo si necháte dát balíček na poštu.

Balík na poštu

U tohoto způsobu dopravy Vám Česká pošta pošle oznámení na e-mail nebo SMS, že balíček přijali k přepravě a také Vám oznámí, že máte balíček nachystaný na Vaší poště k vyzvednutí. Je potřeba si vybrat vaši dodací poštu.

Balík do Balíkovny

Balík do balíkovny, neboli na zvláštní zrychlenou přepážku České pošty. U této dopravy si musíte zvolit pobočku pošty, která tuto přepážku provozuje, kde si balíček na základě zaslaného kódu vyzvednete.

PPL do ČR

Komfortní doručení PPL druhý pracovní den k vám domů. PPL vám pošle SMS nebo email s podrobnostmi, kdy budou balíček doručovat. Pokud vás řidič PPL nezastihne doma, nechá vám balíček na nejbližším místě PPL Parcel Shop k vyzvednutí.

PPL na Slovensko

Doručenie PPL do dvoch pracovných dní na Slovensko. PPL Vám pošle SMS alebo email s podrobnosťami, kedy budú balíček doručovať. Balíček zaplatíťe švárnemu šuhajovi z PPL priamo v Eurách alebo teraz online platobnou kartou :-)