Digitální infračervený bezdotykový teploměr HuBDIC Thermofinder S FS-700

Kód: 609
1 hodnocení
Značka: HuBDIC
1 890 Kč –5 %
teplomer huBDIC mereni
1 890 Kč –5 % 1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH
Skladem u nás (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Bezdotykový infračervený teploměr HuBDIC FS-700. Zaznamená tělesnou teplotu nebo teplotu lahve s kojeneckou výživou, teplotu vzduchu nebo okolních povrchových ploch. Hypoalergení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdotykový infračervený digitální teploměr HuBDIC FS-700. Moderní a spolehlivý teploměr, který umožňuje rychlé a přesné měření teploty. Je vhodný pro každodenní používání a používat ho mohou dospělí i děti. 

Hlavní výhodou tohoto teploměru je jeho rychlost měření. Teploměr HuBDIC Thermofinder S změří teplotu během 2 sekund a v paměti zařízení může být uloženo až 32 předcházejících měření. Kromě měření tělesné teploty je možné teploměr využít i pro měření teploty vody na koupání (pozor, teploměr se neponoří do vody, měří se nad vodní hladinou), teploty okolních povrchových ploch nebo teploty lahve s kojeneckou výživou. 

Teploměr má velký čitelný displej, který mění barvu v závislosti na naměřené hodnotě. Červeně podsvícený displej vás upozorní na zvýšenou teplotu. Naopak zeleně bude svítit v případě normální tělesné teploty. Teploměr měří v jednotkách Celsius (°C), je možné přepnout i do režimu Fahrenheit (°F).

Teploměr je napájen dvěma bateriemi typu AAA (které jsou součástí balení). Výměna baterií je velmi snadná. Teploměr upozorní ikonou na displeji na nutnost výměny baterie. 

Součástí balení je samozřejmě český návod. Ovládání tohoto teploměru je snadné, intuitivní a pohodlné. 

Doporučení:

Pokud byste měřili měřili tělesnou teplotu vašemu malému špuntovi, vždy se doporučuje měřit alespoň ve 2 bodech. Když je dítě zpocené, je vhodné místo pro měření digitálním teploměrem za ušním boltcem a jako druhé místo na spánku hlavičky. Čelíčko může být totiž při horečce zpocené a údaje o měření by tím mohly být zkreslené. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské teploměry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: