Bezpečnostní páska Méďa růžová

Kód: 147
Značka: Wiemann
90 Kč –22 %
Bezpečnostní páska Méďa růžovo bílá
90 Kč –22 % 70 Kč 58 Kč bez DPH
Skladem u nás (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2020

Bezpečnostní páska Méďa růžová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V jednoduchosti je síla. Tato perfektní bezpečnostní páska splňuje oboje. Je jednoduchá na použití a silná jako medvěd ve své bezpečnosti. 

Všechna nebezpečná místa, která by váš špunt rád objevil (ano, mluvíme o tom šuplíku s noži, nezabezpečené skříňce s chemikáliemi a ano, i tom šuplíku, se zajímavým obsahem v ložnici :-)), jednoduše zabezpečí tato bezpečnostní páska. 

Konce pásky ve tvaru medvídka jsou opatřeny oboustrannou lepící páskou. Každý konec nalepíte na jednu stranu objektu, který potřebujete zabezpečit před otevřením a pomocí pásky jednoduše dotáhnete a zajistíte. Když chcete objekt otevřít, stačí jednoduše otevřít "hlavičku" medvídka, která se v polovině uvolní a bezpečnostní pásek je volný. Tento mechanismus je velmi rychlý a nebude vás při každodenním používání obtěžovat a současně je dost složitý na to, aby si s ním váš všetečka neporadil.

Páska ve tvaru medvídka (v růžové barvě) je krásná na pohled a je vyrobena z kvalitního plastu. 

Tato bezpečnostní páska je vhodná na skříně, skříňky, šuplíky, mikrovlnné trouby anebo si ji můžete z legrace dát na lednici v období hubnutí :-)  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnost dětí doma
Záruka: 2 roky
Věk dítěte: Capart 1-2 roky, Všetečka 2-3 roky, Neposeda 3-4 roky, Štěbetálek 4-5 let